Nový rezidenčný projekt POD KOPCAMI v predaji

www.podkopcami.sk

 

Ponúkame vám nadštandardné moderné bývanie, určené pre náročné mladé rodiny. 4 izbový byt – mezonet vo vilovom dome ponúka komfort a kvalitu, nachádzajúci sa v novej obytnej zóne štvrti s rodinnými domami a radovou zástavbou.

 

Výmera bytu A je 112,1 m2, výmera bytu B je 104,4 m2 a predávajú sa vo vyhotovení holobyt. K bytu prináleží záhrada o výmere 205 m2 a  podiel na spoločnom pozemku – parkovanie pre návštevy. Samozrejmosť sú dve parkovacie miesta pred domom vo výlučnom vlastníctve. Dispozične pozostáva zo zádveria so šatníkom, technickej miestnosti , WC , obývacej izby s jedálňou, kuchyne  a schodiska vedúceho na poschodie. Možnosť funkčného oddelenie kuchynskej a obývacej časti v dennej zóne tvorí príjemný koncept spojeného priestoru, ktorý je v prípade potreby možné úplne  navzájom oddeliť.  Na poschodí sa nachádzajú tri samostatné izby, chodba, kúpelňa a šatník. Na prízemí je zabezpečený z kuchyne, jedálne i obývačky komfortný prístup na terasu s orientáciou na juh a východ.

 

Bývanie v Stupave Vám prináša:

-    jedinečnú príležitosť bývania v luxusnom vilovom dome
-    použitie kvalitných materiálov od overených dodávateľov
-    komfortné a kvalitné bývanie v modernom štýle za férové ceny
-    výbornú dostupnosť hlavného mesta a infraštruktúru
-    občiansku vybavenosť a možnosti športového vyžitia

Tichá, obľúbená a výborná lokalita s dobrou dostupnosťou približne 15 km od centra Bratislavy. Dostupnosť do Bratislavy zabezpečuje dobré komunikačné prepojenie ako prostredníctvom diaľnice D4/D2, tak aj po štátnych cestách cez Záhorskú Bystricu alebo Devínsku Novú Ves. Bývanie v Stupave je ideálne miesto pre mladé rodiny hľadajúce spojenie moderného bývania s klasickými hodnotami. Miesto, kam sa nielen radi vrátite, ale kde budete s nadšením prijímať aj svojich priateľov.

Občianska vybavenosť: V obci sa nachádza základná a materská škola, zdravotné stredisko, lekáreň, pošta, potraviny. Športové vyžitie a relax zabezpečujú športoviská, cyklistické trasy, lesy.

Štandard bytu: Tehlové steny + zateplenie EPS, fasádna farba a obklady, plastové okná a vstupné dvere, podlahové kúrenie + plynový kotol so zásobníkom TUV, zdravotechnika , zásuvky a vypínače, omietky, spevnené plochy chodníkov, terasy a parkovísk, miesto pre odpadkové koše, oplotenie..

viac info na: www.podkopcami.sk