Nový rezidenčný projekt VILADOMY STUPAVA v predaji!

www.viladomystupava.sk


Doprajte si bývanie v pokojnom mestečku Stupava v moderne riešených dvojpodlažných bytových jednotkách integrovaných do harmonického celku 15 viladomov prirodzene zapadajúceho do pekného prostredia na úpätí Malých Karpát.

Vysoké kvalitatívne nároky na moderné bývanie splnia okrem samotných stavieb postavených z tradičných kvalitných materiálov aj kompletne nové komunikácie a všetky inžinierske siete.

Projekt VILADOMY STUPAVA na Zadnej ulici ponúka jedinečný súlad medzi pokojným bývaním v novej rezidenčnej štvrti na vidieku s možnosťou zábavy, športu a relaxu v prírode a ľahkou dostupnosťou príležitostí v hlavnom meste, ktoré je na dosah viacerými cestnými spojeniami.

Jedinečný projekt na správnom mieste

Na ploche viac ako 13.400m2 vyrastá jedinečný rezidenčný komplex pozostávajúci z 15 dvojpodlažných objektov, 8 dvojdomov a 7 trojdomov. Za atraktívne ceny získavate nadštandardné bývanie s jedinečnou polohou a ľahkou dopravnou dostupnosťou, pritom s možnosťami relaxu priamo na dosah ruky- jedinečná kombináciu pre skutočne kvalitné bývanie.

Projekt prináša v novej lokalite atraktívne bývanie v moderne a prakticky riešených bytových jednotkách v dvojpodlažných rezidenčných domoch s veľkorysými terasami s južnou orientáciou, oplotenými záhradami, dvomi nadštandardnými parkovacími státiami pre každú bytovú jednotku, vyhradeným parkovaním pre návštevy, a ďalšími benefitmi.

Ponúkame Vám moderné bývanie s rozsiahlymi možnosťami aktívneho i pasívneho relaxu v bezpečnom prostredí s rozvinutou infraštruktúrou. Možnosť dokončenia kompletného bytového štandardu a dodávka zariaďovacích predmetov za výhodných podmienok len umocňujú pocit maximálneho komfortu, ktorý si bez starostí môžete dopriať aj Vy.

Lokalita

Projekt je navrhnutý vo východnej časti mestečka Stupava na pozemku v zastavanom území na ulici s názvom Zadná, ktorá prirodzene dopravnou komunikáciou nadväzuje na ulicu Krajná. Novú obytnú zónu sme pre vyšší komfort a bezpečnosť chodcov spojili novým osvetleným chodníkom aj s ulicou Železničná. Lokalita ako koncová a slepá zóna poskytuje skutočne pokojné a bezpečné prostredie v blízkosti potoka bez tranzitnej dopravy a s tým súvisiacich negatívnych vplyvov.

Mezonetové bytové jednotky v novej rezidenčnej štvrti v slepej ulici, každá s parkovaním pre 2 autá, južne orientovanou terasou a vlastnou oplotenou záhradou sú integrované formou dvoch resp. troch susediacich radových rodinných domov do jedného harmonického celku prirodzene zapadajúceho do prostredia.

Vyberte si Vaše nové bývanie

Projekt okrem moderného konceptu moderných a prakticky riešených bytových jednotiek spĺňa najvyššie nároky na kvalitné bývanie aj vďaka novovybudovaným prístupovým komunikáciám a kompletne novým inžinierskym sieťam (splašková a dažďová kanalizácia, plyn, elektrika, vodovod, optické telekomunikačné pripojenie, verejné osvetlenie)

Bytová jednotka je v ponuke ako holobyt z tradičných kvalitných materiálov (pálená tehla, škridla) s podlahovým kúrením s vlastným plynovým kotlom a ohrevom TUV, s kvalitnými 6-komorvými oknami s izolačným trojsklom, zateplením objektu, kompletnou elektroinštaláciou vrátane prípravy na vonkajšie záhradné spotrebiče, dláždenými prístupovými a parkovacími plochami, prípravou na inštaláciu roliet či žalúzií, pripojením na všetky IS atď.

Bytová jednotka bude v čase uzavretia Kúpnej zmluvy v prevedení HOLOBYT, avšak s možnosťou objednania štandardu aj zariaďovacích predmetov za zvýhodnených podmienok, s nasledovným dispozičným riešením:

Objekt pravidelného tvaru štvorca, dvojpodlažný, bez podpivničenia, bez obytného podkrovia. s výlezom do podstrešného priestoru. Hlavný vstup do objektu je zo severnej strany. Zo vstupnej haly je prístupný šatník s integrovaným kotlom a samostatné WC.
Hlavná denná časť rodinného domu – kuchyňa s jedálňou a obývacou miestnosťou sú navrhnuté vždy v južnej časti s východom na terasu. Prízemie dopĺňa samostatná izba využiteľná alternatívne ako kuchyňa. Na poschodí sa nachádzajú dve veľké samostatné izby, z toho jedna s francúzskym oknom do záhrady, menšia chodba s výlezom do podkrovia, veľká kúpeľňa a samostatné WC.

Celková čistá výmera podlahovej plochy bytovej jednotky bez terasy predstavuje 90,73m2, podlahová plocha terasy bez ostatných spevnených plôchpredstavuje 15,2m2, čo spolu predstavuje 105,93m2. Ku každej bytovej jednotke patrí neobytné podkrovie prístupné stropným výlezom na poschodí využiteľné ako doplnkový úložný alebo technický priestor.

Cenovú ponuku dokončovacích prác (obklady, dlažby, podlahy, dvere, zariaďovacie predmety do kúpeľne a WC . schodisko) a zariadenia (šatníky, kuchynská linka, zábradlie schodiska) bytových jednotiek Vám radi poskytneme na vyžiadanie alebo na osobnom stretnutí.

Prostredie, v ktorom sa domy nachádzajú, je vyhľadávanou lokalitou s vysokou úrovňou komfortu a príjemným okolím.

už od 153.165 € vr. DPH