PREDAJ - stavebný pozemok, Stupava, Na vyhliadke

Cena:
201 600,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Malacky
Obec: Stupava
Ulica: Na vyhliadke
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 800 m2
Vodovod: na pozemku
Elektrina: na pozemku
Plyn: na pozemku
Kanalizácia: na pozemku
Dátová prípojka: na pozemku
ID inzerátu: V1
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj pekný stavebný pozemok o rozlohe 800m², mierne svahovitý, slnečný, pravidelného tvaru s rozmermi cca 31m x 26m v najlukratívnejšej časti Stupavy (ulica Na vyhliadke) v slepej ulici v blízkosti lesa. Pozemok má všetky inžinierske siete (elektrická prípojka, vodovodná prípojka, plynová prípojka, kanalizácia, telekomunikačná prípojka) a vybudovanú betónovú prístupovú komunikáciu s verejným osvetlením. Pozemok sa nachádza v pokojnej lokalite nových rodinných domov v blízkosti lesa, s krásnym výhľadom na Stupavu, má prístup z komunikácie zo severnej a východnej strany.

Pozemok je na predaj ako stavebná parcela s netto výmerou (800m²) + podiel na spoločných plochách a cestnej komunikácii (135m²), spolu sa prevádza 935m² v konečnej cene 201.600 € vr. DPH (168 000 € + DPH).
Na pozemku je možná výstavba samostatne stojaceho rodinného domu s príslušenstvom podľa vlastnej projektovej dokumentácie s možnosťou zastavania 25% plochy parcely (koeficient zastavanosti=0,25), spevnené plochy môžu tvoriť ďalších 25% výmery parcely pri zachovaní 50% podielu zelene.
Tichá lokalita, ktorá poskytuje blízkosť prírody, možnosť turistiky, športového vyžitia, no súčasne aj blízku výbornú občiansku vybavenosť mesta Stupava. Pešia dostupnosť do centra je cca 10 min. V obci sa nachádza Billa, pošta, kultúrne stredisko, obchody, škôlky, školy, autobusové zastávky. Výborné dopravné napojenie na diaľničné komunikácie Vám zaručuje bezproblémovú dopravu do centra Bratislavy.

V cene je kompletný právny a katastrálny servis.

Maklér:

makler
BAUPOINT s r.o.
+421 902 205 204
info-ZVNC-baupoint.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.